8. 12. 2013

Prom Make - Up

Zdravíčko! Napadlo mě, že by se Vám mohlo líbit, kdybych Vám ukázala jakým způsobem se líčím, takže tady pro Vás mám malý návod, jak na plesové líčení. Věřím, že líčit se každá umíte...:D Ale třeba Vás některé výrobky a postupy obohatí a nebo Vás  při nedělním večeru přinejmenším takové fotky potěší:))

Začínám vždycky podkladovým krémem - doporučuji v co nejvěrnějším odstínem Vaší pleti, viditelné přechody mezi hranou brady a krkem nejsou příliš žádoucí...:D
Pokračuji pudrem - můžete pudrem trochu přejet i krk a dekolt. Ideální je v trochu světlejším odstínu :)
Na plesové líčení určitě použijte tvářenku, hrozně hezky zvýrazní celý obličej :) Já mám nejraději bronzovou, ale ostatní odstíny jsou taky fajn. Další doporučení - nic se nemá přehánět. Myslete na to i s používáním tvářenky, bohužel vídám až příliš moc Marfušek, a zas tak dobře to bohužel nevypadá...:D
Černou linku používám pro každé líčení, hrozně moc jsem si ji oblíbila. Pro večerní líčení je lepší ji udělat trochu protáhlejší a silnější, výrazné oči udělají hodně :) Dávejte si pozor při výběru linek - Některé se už po pár hodinách odlupují nebo rozmazávají.
A takhle nějak by to mohlo vypadat:)
Ráda používám stíny hnědých odstínů, jsou přirozenější, a krásně tvarují víčko :) Na vnější koutek oka používám tmavý odstín a trochu zvýrazním i linii pod spodními řasami.
Na vnitřní koutek oka je úžasný bronzer. Na tenhle nedám dopustit! Projasní oči a jakoby je "otevře" :)
Přesně takhle...:D
Líčení očí zakončuji řasenkou :) Nejraději mám černou řasenku Wonder Lash od Oriflame, na jedné straně má kartáčky kratší a dělá naprosto super řasy. Zase - vyvarujte se řasenek které Vám na řasách nechávají "drobky", nevypadá to prostě dobře, a jde to vidět :)
Ráda nosím rtěnky, a tak i na plesy se jí vždycky vybavím. Tahle je od Yves Saint Laurent, koupená pár let zpátky na letišti. Nejlepší kousek do kabelky! Byla jsem překvapená, že cena opravdu odpovídá kvalitě, protože vydrží vážně úplně všechno. A co je na ní nejlepší - mizí Vám z rtů rovnoměrně. Takže se Vám nestane že máte vnitřní stranu rtů bez rtěnky, zatímco kraje rtů si toho ještě nestihly všimnout a rudě září. U téhle rtěnky se ničeho takového bát nemusíte. Je úžasná, krásná a ještě k tomu chytrá! Co víc si přát?:P
Tradaaa! Make - Up hotov :)

Výrobky:
Rtěnka - Yves Saint Laurent
Řasenka - Wonder Lash, Oriflame
Linky - Very me, Oriflame
Stíny - More by Demi, Oriflame
Podkladový krém - Giordani Gold, Oriflame
Pudr - Studio Artist, Oriflame
Tvářenka - Very me, Oriflame
Bronzer - Giordani Gold, Oriflame
Štětce - Oriflame
Layla

7 komentářů:

 1. Eště si zvýrazni obočí a budeš perfektní! <3

  OdpovědětVymazat
 2. Hlavně bych uvítala značky a názvy produktů :-))

  OdpovědětVymazat
 3. nemůžu si pomoct, ale si sexy!:)
  Moc ti to sluší :)

  OdpovědětVymazat
 4. zvláštní postup líčení :) já pudr používám jako poslední věc pro zafixování a stíny nanáším taktéž před linkami, ale každému samozřejmě vyhovuje jinačí postup. rtěnka má nádhernou barvu!

  OdpovědětVymazat