25. 4. 2015

Back in the game

 To ale byla doba co. No jo, víme víme! Každopádně jsme tady. V plné síle! Už zase lítáme po ulicích a posloucháme kolemjdoucí hormony překypující holomky jak na nás pokřikují, že jsou NEZADANÍ. Pro jistotu nám to onen chodící nevybouřený hormon zopakoval 8x. A vlastně celému Prokešově náměstí. Asi to bylo důležité sdělení, doteď to nevíme. Ale baví nás to. I přes ty holomky, za mrak se schovávající slunko, vybité baterky, zapomenuté paměťovky a klopýtání po kočičích hlavách. Když to miluješ, není co řešit. (Nějak tak to bylo ne?) Takže třikrát hurá! A vezmu si inspiraci z jednoho dílu sexu ve městě (rozuměj - mé bibli), a dám si pár předsevzetí. Co nechci!
Nechci odrbávat tenhle blog - takže Vám tady nebudu psát prázdné plky. Hm. To bude asi to nejdůležitější. Nevadí, jedno předsevzetí je zatím víc než dost. Nebudeme si lhát do kapsy že jo.
Hrozně se těším na Vás všechny, Vaše reakce, názory, vše co Vás bude zajímat!

Yes, it has been a while. We know, we know. But we are back in the game! We are already cruising streets and taking photos. Sometimes we have to deal with a little bit crazy people. Especialy when they want us to know they are SINGLE. To be sure 8 times. Probably its important. Who knows. We dont. Anyway... We love it. Even though discharged bateries and forgotten memory sticks. Well I also have some "blogging" resolution. Its more like what I dont want to do here. I dont want to write empty articles without any interesting point or idea. I want to inspire you!
I am so looking forward to hear from you! How you like, what do you think about it. You now.
I love you guys!


 Layla

7 komentářů:

 1. Jsem moc ráda, že jste zpět! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. zrovna dneska jsem si na vás a váš blog vzpomněla a říkala jsem si, že se musím podívat, jestli mi něco neuteklo, že už jsem dlouho nic neviděla. úžasná náhoda! :D

  OdpovědětVymazat
 3. Super outfit! Roztrhané džíny a sandálky.... perfektní kombinace :)

  Make-up speciál 1. část

  OdpovědětVymazat
 4. Jsem ráda, že jsi zpátky!:) outfit je víc než perfektní!!:) obdivuju tě, jak tě ani kočičí hlavy neodradí od takových bot:))
  Style by Eliza

  OdpovědětVymazat
 5. jsi nádherná! a máš krásný kabát

  OdpovědětVymazat
 6. Ako ti ja závidím dlhé vlasy... Ináč pekný outfit! Hlavne tá kabelka je fest krásna :)
  http://withgreywolf.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat