9. 2. 2014

Meet Aimee Song


 Máme nový měsíc a s ním Vám představíme dalšího blogera. Pro únor jsme vybraly naší srdeční záležitost - Aimee Song z blogu Song of Style. V minulém článku jste se mohli seznámit s Aimee jako designérkou a nyní bychom se rády podívaly na druhou část jejího života - blogování.

A jak to všechno začalo? Aimee se narodila v Kalifornii, kde také studovala interiérový design na vysoké škole. Začala blogovat v roce 2008, avšak původním záměrem bylo vytvořit blog zaměřující se na bytový design. Ovšem poté co se na internet dostaly fotky jejích outfitů a měly velmi kladnou odezvu se rozhodla si založit módní blog.
Na Aimee Vás zcela jistě upoutá styl jejího oblékání a smysl pro kombinování jednotlivých vzorů, barev a textur. Již mnohokrát jsme vedly rozhovor o tom, že bychom taky chtěly umět kombinovat jednotlivé kousky oblečení způsobem, kterým to dělá Aimee. Jejími oblíbenými značkami jsou Phillip Lim, Isabel Marant, Zara, H&M, Alexander Wang, Givenchy, and Saint Laurent.
Pro Aimee byla měla velmi kladný vztah se svou babičkou, která ovšem před pár měsíci zemřela na rakovinu. Aimee se sama jednom zmínila, že její babička nikdy nepochopila systém blogování a stále si myslela, že se Aimee věnuje modelingu, ovšem když si přečetla článek o životě Aimme v korejském magazínu byla na ni vělmi hrdá a to bylo pro Aimee velké zadostiučinění.
Na posledních dvou fotkách můžete vidět její sestru Dani, která má rovněž svůj blog. Tak co? Jak se Vám styl Aimee líbí?

Žádné komentáře:

Okomentovat