12. 11. 2015

Worth it


Pro některé věci se prý vyplatí makat. Na svém těle, na vztahu s tím správných člověkem, na svých dovednostech mimo školu, na studiu, které nám zaručí dobrou práci a na dobré práci, která nám zajistí dobré peníze. Uuch. Ne že by toho bylo málo. Ale které věci za to vážně stojí? A především, co je to, co opravdu chceme? 

Nebudu Vám lhát, mám teď mega krizi ve škole, kdy mám fakt chuť se na všechno vykašlat. Ale i v těch špatných chvílích se snažím vidět ty dobré věci, co se mi aktuálně dějí.

1. Mám dobrý pocit ze školních ateliérů. (To je věc, která mě nejspíš drží od navštívení studijního oddělení a důstojnému odchodu hlavními dveřmi)
2. Píšeme články pro super web Boostrava.cz a Forum Nová Karolina a brzy i pro Sushi Samurai, což mě opravdu neskutečně naplňuje a mé srdce při tom skáče radostí.
3. Když si umyju hlavu a nalakuju nehty jsem nejšťastnější na světě, tak málo mi chybí ke štěstí!:D
4. Dobré víno, dobré jídlo, 8 hodinový spánek, trénink - nejlepší spravení nálady!

A asi bych i mohla pokračovat. Takže ikdyž je to někdy dost špatné, tak to není až tak špatné jak se nám zdá. Sama sebe učím doběhnout do cíle, který jsem si zvolila. Protože, několikrát během cesty mám chuť se na to vykašlat a mám pocit, že už dál prostě nemůžu. Ale vždycky můžu :) Ať už je to běh po Koblově, výšlap na Galdhopinggem v Norsku, nebo 4- letý bakalář architektury.  Dobré věci prostě nejsou zadarmo. Vždycky si říkám... "sakra když už jsem do toho investovala tolik sil a času, tak se teď na to nevykašlu!" A vždy mě to zachrání :D Takže pro ty z Vás, kterým někdy dochází dech tak jako mě... Zatněte zuby a nenechte se tím pokořit! Ale nebudu Vám lhát, někdy se na to fakt vykašlete, vybrečte se, dívejte se celý den na seriály v posteli a rozmazlujte se dobrotama. Jak se říká, zlatá střední cesta :) A v tom bude asi to tajemství, jak být úspěšný a zároveň nepřijít o rozum.Layla

6 komentářů:

 1. Přijde mi, že listopad, hlavně co se týče školy byl vždycky pro mě a teď to vidím i na ségře krizovej. Držím pěsti, ať se to zase brzo zlomí! K outfitu - copem se inspiruju, ale tak nějak mi nesedí ty lodičky, ale hlavní je, jak ses v tom cítila ty:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Od kolem dolů - hrůza. Zbytek je super, košile ti moc sluší :)

  Style Solution

  OdpovědětVymazat
 3. Teď je fakt uplně krizový školní období, držím pěsti, ať se pořádně hecneš a už to nějak dobojuješ, když ses tomu věnovala tak dlouho!

  OdpovědětVymazat
 4. tyhle krizovky na mě často také padají a už kolikrát jsem měla namále se školou jsem sekla... nemám to jako někteří moji spolužáci, že to, co studují naplňuje a nesmírně baví. pořád si připadám, že jsem se ještě v ničem nenašla, tak snad za několik let už nebude pozdě :)

  outfit je geniální, ten křivák je láska na první pohled! <3

  OdpovědětVymazat